Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Lider Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Refreni:

Do e kalojnë jetën tu leh
E do vdesin tu prit
Për çdo dit që kalon
E nij veten ma t'ri..

P.S, Shënim - Kjo këngë ende nuk ka dal komplet në Youtube, pritet që Cyanide ta lansoj së bashku me albumin Id&Ego SuperEgo


Ky tekst u dërgua nga  AlbiShow


Nuk kemi video për këtë këngë.


Cyanide
Publikimi: 21/06/2014


Cyanide - Lider
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lider".
3. Video është e këngës "Lider", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0