Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - Pika E Dobt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pika E Dobt".
3. Video është e këngës "Pika E Dobt", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - Pika E Dobt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Unreleased Ep"

Komente

Asnjë Koment

12/06/2015

2015-06-12T15:14:06+00:00-------------------------------------------

E kom 1 pik të doobët e Pranoj
Shpesh e kaloj kohën edhe per ty Mendoj
Diten e par me ty, gjithçka Ndryshooj
Shpesh marr me të thirr, edhe Ndaloj
Ndoshta është më mir, që të harroj
Ki me pas shum vshtir, e Kuptooj

-------------------------------------------

Kqyre qka i bone vetit, kqyre qka mki bo mu
M'ki nxerr zhag pi repit, um ki shti edhe me knu
Për dy fjal qe si thom, shpirtin n'fyt don me ma pru
Osht shum kollaj mem dasht, po jo me ra n'dashni me mu!
Jeta o shum e shkurt e kalon shum shpejt um thu
E njeki kshillen tonde deri n'fund un du me jetu
Ton jeten me ni dashni natyra ne s'na ka ndertu
Mu shpërnda, si virus sa ma larg e ma shpejt me shku...

-------------------------------------------

E kom 1 pik të doobët e Pranoj
Shpesh e kaloj kohën edhe per ty Mendoj
Diten e par me ty, gjithçka Ndryshooj
Shpesh marr me të thirr, edhe Ndaloj
Ndoshta është më mir, që të harroj
Ki me pas shum vshtir, e Kuptooj

-------------------------------------------

Merre qysh e thom, merre qysh e don ose ngom edhe mos e merr hiq
Se viti po kalon sun e figuron se nuk figuron ma i komplikum se ni fjalkqyr Jom
Sen qe kurr se ki pa, se ki ni edhe qe kurr se ki prek
Moti s'kom urrejt kom arrit tash me dasht n'çdo minut në ç'do minut si mu kon tu dek
Po jom tu jetu pa menu e pa hek thu ti qe sa kom lind
Ti qitem n'gjygj e qitem n'kryq se sum ha raki me t'bind
Kur jom me ty vet ty t'du, e nuk menoj hiq per kerkon
E kur nuk jom nuk jom n'dashni per mu ti nuk egziston!

-------------------------------------------


Ky tekst u dërgua nga  AlbiShow
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet