Live Video

Cyber Hand - Nuk Trembem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011
STROFA 1

ZOTIN PYETA NJE DIT' UN' RRUGES
PSE FEMRAT DERDHIN LOT SHUM' LEHT', E PYES

BRIDGE

DHE ZOTI LOTIN GJETI

STROFA 2

ZOTIN PYETA NJE DIT' UN' RRUGES
PSE FEMRAT DERDHIN LOT SHUM' LEHT', E PYES

BRIDGE 2

DHE ZOTI LOTIN GJETI
MEKATIN LOTET T'A LAJN'

REF

ZOT ME MESOVE TE RRITEM
SOT ME TREGOVE GABIMET
SOT SME FRIKSON ME MEKATI,
NUK TREMBEM

VARIACION KITARRE

ZOTIN PYETA NJE DIT' UN' RRUGES
PSE FEMRAT DERDHIN LOT SHUM' LEHT', E PYES

BRIDGE 3

PSE FEMREN ME SPECIALE
DHE ME NE FUND, DHE ZOTI LOTIN GJETI
AJO SA HER' TE KETE NEVOJ' TA DERDHI

BRIDGE 4

DASHURIA BASHK' ME DHIMBJEN
BANOJN' NE SYT' E FEMRES

REF 2

ZOT ME MESOVE TE RRITEM
SOT ME TREGOVE GABIMET
SOT SME FRIKSON ME MEKATI,
NUK TREMBEM

…NUK TREMBEM…
…NUK TREMBEM…
…NUK TREMBEM…
…NUK TREMBEM…