Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.F.C. - Engjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kam pare ne jete
cdo tingull ta ndjeja me lehte
dhe shikoja njehere
nje engjell te doja cdo here
kerkoj te largohem por
nje mendim, nje ndjenje nuk me len cdo sekonde cdo ore
vazhdoj te mendoj
kete zjarr ne zemren time nuk mund ta harroj
Ref:
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Pj:2
ne zemer cdo tingull nje goditje e ndjej pran
por e di se nje shprese me mban
por premtoj une te vazhdoj
me nje engjell ne krah te me mbroj
Ref:
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Pj:3
Ooou te harroj une pergjithmone
imazhi saj shpirtin tim ploteson
por une duhet te degjoj
ne zemer cdo goditje (te kerkoj)
Ref:
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrahPublikimi: 11/02/2009
Festivali: Top Fest 6


Komente 0


D.F.C. - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga D.F.C..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.