A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
D-Komit

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Dardani 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: D-Komit is a popular singer of Hip-Hop music. D-Komit ka lindur ne Dardani, KOMUNA FERIZAJ. Emri i tij i vërtetë është Petrit Ajeti dhe me muzikë ka filluar të merret që kur ishte fëmijë. "D-Komit" nisi këngën e parë Profesionale me Arton Avdylit (2Ton). Ne vitin 2011 Me Këngën "PLAY" Ndersa bashkunimet tjera i bëri Me (HIA)Reper frances (ALSS) Reper i njohur n franc me Bashkpunime t njoura siq është Kamelancien, youssoupha, sinik etj. Petrit Ajeti i Njohur me emrin (D-Komit) Një njeri I...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Liberian Selimi

Merytoni

Eki

Rascom

Ex King

Miril

Readi

Mr.Trimi

Anonimos

Anestezioni


Tags: D-Komit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019