Më mbaj mend (për 1 muaj)


D-Komit - Play

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Play".
3. Video është e këngës "Play", por nuk këndohet nga D-Komit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D-Komit - Play  (Feat. Lil'a)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/04/2013

2013-04-24T17:33:17+00:00woah ça c'est un putain de son
woah D-Komit hahaa artoni beatz

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t bjen men

D-Komit.
futja play seni jem esht exkluziv
nese kurr sma ke ni zani ather esht exploziv
e boj hit arton ni beat rep shqip muzik
nije vet kur konga jeme n'zemren tane bon tik
per femna i pershtatshum qdo koh jom i gatshum
aspak i rahatshum per hite i pandalshum
doni me dit po e shoh hiq qe se kan prit
ju menoni qe u kry no no c'est pas fini
un apet kthena mos ta ni du me plotsu qdo deshir
gjithmon e kom mene me bah hala ma mir
hala ma shum me sill me bah boum me dridh
shpejt shihet e nihet se si petriti ska till
eeeeej qa me than dost nuk e di qfar beati ngon
nuk e di a e kupton zani jem larg tingllon
non stop hip hop qatah qe bojna hot hot
nihet tona venet se na nuk e qesum kot.

LIL'A (2ton)
woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

LIL'A (2ton)
wooh prit edhe pak prit edhe pak
bomuni n tak bonuni kejt artonin sun e kaperceni
se me flow jom si zezak qyky o fakt ......... se jom paraprak i sakt
definicionet i kum dit para se me bah beat
astritin e kom tu prit gjithmon n qef per me qit
nermal qe do me bertit secilli kur hini n ket shit
2 2 2 2 2 ton nije fresh o petrit 2 ton
prap ni zo me flow po doni me bah muziken
si llace go ky sen o per dance flow ooooo oo oo o premier kur o fjala per 2 tonat kejt e din qe bin n'vler shit kur thu per mu i dopt je ti per veti deshira me munci dallon se n'varet pi buxhetit problemin e ki te lekt nuk e ki te kfaliteti qa to sene qe i don planin ty ta prish buxheti.

LIL'A (2ton)

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

D-Komit

Hit hands up ................. uuuuuh

Hit hands up ................. uuuuuh

Hit hands up ..................... uuuuh

Hit hands up............. uuuuh

LIL'A (2ton)

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men

woah bonuni kejt me ren
woah n'krahasim me neve ti bjen
woah hajt thuj qe spom pelqen
edi qe rren xhelozia nuk t'len men


Ky tekst u dërgua nga Arton
Më Shumë Këngë Nga D-Komit:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet