Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

D-Komit - Faut Des Tune  (Feat. Hia)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2012

2012-08-27T08:54:38


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Faut Des Tune" kënduar nga D-Komit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D-Komit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga D-Komit:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet