Më mbaj mend (për 1 muaj)

D-Komit - Thojn  (Feat. Alss)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/03/2013

2013-03-25T17:24:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thojn" kënduar nga D-Komit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D-Komit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Explode. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

........................................................
hajde knojm me autotune mos helbet e po na shkon
hajde thojm qe jem ma part mos rasisht po funksionon
truni sju ju punon asnjonit pi tparit deri tmramtit
do po plasin prej inatit thehen si cpirrat e xhamit
un repovati me zemer e ti repovat me FYT
a e din femna jote qe ti je MUT si Albumi YT
do kan qef me kon shum nalt myten tu majt IMYT
do pom shtin me raportit KLIK KLAK HU kush u MYT
Repi Shqip osht hala gjall se jena verdall
tu i ngu senet e mija a po thu ky o BUDALL
jom i rrall qisi race si un ka rrall
do haluca um kan qart e kur qartna nuk di mu nal
........................................................

Ref:2x
........................................................
ej ti e ki zonin amo repin e dopt
ej ti nuk je facer po bitchin shum e ki HOT
ej me bo me hi fell fundosesh mos me dit NOT
nanen baben pasunika thojn gjepat i kena PLOT
........................................................

........................................................
saher ma nini zonin juve ju terqethet trupi
per muzik e ki ktu babin qe busullen vi ta hupi
e ti fort ma ki inatin pse veq se je i mramt
sa per selom inaqorve ju deshiroj jeten e gjat
repi e lyp aromen e re ka nevoj per do si NE
nuk ma nin ti ka je qe tybe as kush JE
kur qesum diqka tre mule hini ner stre
edhe nese desum jesum llegend per mi Dhe
pernime njeri si kom miljonat ngjep
veq me kajt nonen nuk e boj une per LEK
veq sat jom gjall repin nuk e lshoj pi durve
sjom ka du sen ma shum veq dashnin e juve
........................................................

Ref:2x
........................................................
ej ti e ki zonin amo repin e dopt
ej ti nuk je facer po bitchin shum e ki HOT
ej me bo me hi fell fundosesh mos me dit NOT
nanen baben pasunika thojn gjepat i kena PLOT
........................................................Më Shumë Këngë Nga D-Komit:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet