Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.M.K. - Ti Cfare Je?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Cfare Je?".
3. Video është e këngës "Ti Cfare Je?", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Ti Cfare Je?  (Feat. Ada)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bota Ne Syt E Mi"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ada

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Ti cfare je ?
Ti cfare je e cfar menon ?
Je nje hic q asgj s kupton .
Ke imazhin e nj fshatari
Ke lehjen e nje zagari
Ule koken e mos u ndje
Se neve nuk na njeh
Se ke dgju akoma
Se kush flitet nga kjo zona
Provoje me bo provokim
E t shtrojm n koma
A e ke pyt veten se cfar je ?
mos u krahaso me ne
Se je I vogel nuk na sheh
Ndoshta me fjal t vogla po menon q po flet shum
A ta boj ni korrigjim
Kujdes mor harabel se ta hedh shpin n'er


Ky tekst u dërgua nga Marjo Klosi
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet