Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Jeni Rren (Feat. Rameka)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


d.m.k
me duket vetja si ne gjum me kafshe te egra po te jesh lepur vdekja te degon ty kthetra e si mund te mbijetosh kur nuk ke fuqi e si mund ta perballosh ate qe se shikon dot ti
qendroj lart permbi viktima shqipe i pergjakshem shkaktoj ulerima krijoj anomalin ne trupin tend si kokaina ti nuk mund ti shpetosh dot me vitamina
e kush me ka inatin mua me ha karin nisesh per mua dhe vetes tende i hap varrin ti nuk e arrin dot kte qellim shqipe ti nuk je ne nivelin tim po tani i perkas familjes me te madhe TBA te tjeret hedhin valle edhe nga ne ti shqipe sdi se cfare te presesh ne te lem ne ane deri diten qe do vdesesh
Reff 2X
ti shum mir e di megjithese nuk pranon,fjalet nuk humbasin te verteten e shemton kush jemi ne shqipe fakti po e tregon kurse ti jeton ne iluzion vetem e mashtron.
rameka
cjan kto fjale zhgaravina ti puide latina personi pse degjoni kendoni nese nuk ju pelqen kopjoni si un e mu mu mgjen aty ku ska shum e mir e din ska dyshim fjalen e kam plum e sekziston adhurusi sekzistoj as un e se per ta sjam ku un e ate e di e te tjert qe han mut shum e kam nje porosi per ta mu nuk ma ndi se qa tha enxomat sikur lojn shah kta nuk jan kur kah i morri fund gjithcka loja kejt e mij shanca hic ivi na e kuptojn kta ju skeni ku t'shtiesh e lavdoni veten un shaj kejt ju zhgaravisni fleten e mohon t'verteten fakti ju trem se tregoni vetveten nese jeni rren.
reff 2x
ti shum mir e di megjithese nuk pranon,fjalet nuk humbasin te verteten e shemton kush jemi ne shqipe fakti po e tregon kurse ti jeton ne iluzion vetem e mashtron


Ky tekst u dërgua nga G.m-rebel A.k.a GangstaD.M.K.
Featuring: Rameka
Publikimi: 22/06/2008


D.M.K. - Jeni Rren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeni Rren".
3. Video është e këngës "Jeni Rren", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:


Komente 0