Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Vera Me Solli Ne Krahet E Tua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera Me Solli Ne Krahet E Tua".
3. Video është e këngës "Vera Me Solli Ne Krahet E Tua", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Vera Me Solli Ne Krahet E Tua  (Feat. F-Tim & Ada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ada

Featuring

F-Tim

27/07/2010

2010-07-27T18:54:42+00:00Ada
....................
Vera me solli ne krat e tua
A e din se sa te dua jom e jotja nga ...
Qendro sonteme mua
Humbas ne syt e tua jom e jotja nat per nat
....................

DMK
....................
Tani ti je me mua e shikoj qe ti me do
Ti me thua te dua vajz mos u nxito
Am a BLOODY ALBOZ po kerkoj dashuri
Po dua te vi vera ta shijosh edhe ti
Erdhi vera perseri gjith rinia del nga shpija
Ja ku jon vajzat SEXY ja ku osht gjalleria
I gjith plazhi i musher plot me njerez qe gezojn
Zhurmat ngacmore atmosferen e krijojn
.................... my shqipe F-Tim
Eyo jemi mledhur per gezim
Djemt dhe vajzat qe se bashku me 1 vend
Esht ver ka rini ka muzik gjdo shum her
E ti vajz po afrohesh po shikoj qe po mundohesh
Don te me thuash diqka e perseri largohesh
Kjo osht strategjija qe kollaj nuk perfundon
Un e ti zemer kjo osht nata jon
....................

Ref; Ada
....................
Vera me solli ne krat e tua
A e din se sa te dua jom e jotja nga ...
Qendro sonteme mua
Humbas ne syt e tua jom e jotja nat per nat
....................

F-Tim
....................
2008 ver e nxet F-Tim Ada DMK
Lshone seni play qonu kceni se na jem knej
Ngo e t'kallxoj qysh bojna qef midis vere
Hec qilma 1 birr TIRANES apo t'PESEJ
Te lagi fytin se goja mu ka ter
40grad nxet shum nxet kjo ver
Mu e DMK mu ne pa dikund afer detit
Tu pi e tu kcu me plot femna ngat vetit
Me neve po rrin me neve po pin
Na nuk pi njekim ato vet po na vin
Po mu afrohen pi ngrehi si mu kon magnet
Hajde edhe ti kce e mos um rri vet
Se shum nxet e ti nxetsin po ma shton
Rri ti me mu se te frajeri ski qa bon
Dita na shkon jasht e naten e kina club-in privat
Deshni teshat gjuni anash se u bo shum hot
....................

Ref; 5 Ada
....................
Vera me solli ne krat e tua
A e din se sa te dua jom e jotja nga ...
Qendro sonteme mua
Humbas ne syt e tua jom e jotja nat per nat
....................

....................
Dije 1 sen se na kurr nuk nalem heeyyyy
Saher qe vim shoki na e kallum heeyyyy
Dije 1 sen se na kurr nuk nalem heeyyyy
Saher qe vim shoki na e kallum heeyyyy
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet