Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Jam Katil  (Feat. Unikkatil)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Unikkatil

27/12/2015

2015-12-27T15:32:55+00:00UniKKaTiL
....................
E kom 1 mistik rreth meje problem i pa zgjidhun
Ka do qe po shkoj gjinja po vijn t'mdhledhun
A je ti KATILI dashni dost qa bone
Do do pej tyne dojn me ma shajt at none
Krah m'vete fjal si ma t'qete
Do bile po m'vesin a je i ksaj planete
A beson ZOTIN a je me DREQIN
A e han FLIN shqipe a e han PERPEQIN perpeqin
Si me kon mikroskop dyjes
Runa per ti kallamiti po runa pi rres
Qe m'percjell ka do sillna si hija
Armiqt e mi derdhin lot me kusija
Hej shoki mos thuj qashtu
Se mandej nuk kom faj nese un t'gjuj qashtu
E mund t'shkoj n'kar kuj nuk ja musha synin
2 pllam mbi tok urdhno PRISHMA TYMIN
Un jom rrit dikun n'qaf permi flug
Kto fjal jon per kongat aksion kom per rrug
aura jem kundershtart i perflaki
Jom veq 1 njeri i thjesht po demtoj si Nagasaki
....................

Ref; D.M.K
....................
Jam KATIL jom i lindur per te vdekur
E kushtu jetoj
Jam KATIL qe prej dites qe kam lindur un dot nuk ndryshoj
Jam KATILLLLLL deri ne dhe
....................

D.M.K
....................
Jam i pandjeshem jom i pandryshushem
Jam semundje si kanceri jam i pakurushem
Un jam vitamina kurse ti je anemin
Un e arrita majen kurse ti vazdho e ngjitu
Sa e sa te tjer po lodhen te ma prishin mundin
E sa nga kta kelysha dojn te ma shikojn fundin
Por D.M.K nuk nalet pra INATQORT filloni
1 nga 1 tme hani karin mos ndaloni
Se e di shum mir qa kam pasur qa do kem
Ti diskuton per neve edhe ne gjum kur flen
Ja pollasin derrat pollasin edhe lopet
Po kta femit e bythes nuk i fshihn dot lotet
Prandaj fshihuni vet ose me mir fshini motrat
Kthehuni ne shkoll edhe permisoni notat
Se per ndryshe ju vjen diqka papritur kshtu me stil
Ju qelloj ju dhunoj tamam si KATIL
....................

Ref; D.M.K
....................
Jam KATIL jom i lindur per te vdekur
E kushtu jetoj
Jam KATIL qe prej dites qe kam lindur un dot nuk ndryshoj
Jam KATIIIIIIIILL deri ne dhe
....................

....................
D.M.K is beat-s D.M.K
My SHQIPE UniKKaTiL
T.B.A motherfuckyn
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   LabbyUnikk1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet