Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Fresh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.....................................................
tash kejt vesun pse e shesum
Veturen prej kti refreni
pse stilin e kom gjon une
Une tthom stop se
stilin e kom per veti
veshna gjon per veti
Kejt shiten sod per
se pa chesh e ki kot ti
kshyri punt e tuja une tmijat
se une sdves qa bon ti
se thjesht sum intereson ti
munesh me thon qka dush
po kurr smunesh mem ndal ama


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

D.o.G. - Fresh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fresh".
3. Video është e këngës "Fresh", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0