Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

D.o.G. - Gangsta Gangsta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"The Album Nr.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gangsta Gangsta" kënduar nga D.o.G..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D.o.G. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet