Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.o.G. - Rrespekt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrespekt".
3. Video është e këngës "Rrespekt", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.o.G. - Rrespekt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"The Album Nr.1"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Ayo fall hip hop... Don't hey bitch is... any love...

Ref:.........................
Ayo... ayo....
Se cili dit isha unë 21vjet i bana
dej sa tjert patën probleme me mu...
Veç bona tash fam me shit
jom bo parajs
tash krejt dojn nkrah me mu gju shipe...
fjalt pi gjej e ti perseriti a pe ti ...
ti mu ska ha mu kari sum kërrset
veq du mu knaq e me pas krejt rrafsh
respekt 01 sot tash..
o qka osht e vertet
ti bon qka te thom e pshtelli ni split
e sum han kari për kerkon
nstudio e boj ni sick sen per 1sekond
nrep tur tfor jom per kesh per rrespekt ton...
ku osht rrespekti sosht fjala veç per neve...
e fjala bou i ndershëm boe nrep
Njerez qe bojn rep, per rep krejt kohn
me loj rep ke tjeter pas rep kohn....

Ref:.....................................................

Sa ta bon gjushi e neser Kthehe shpin
ti je thi shok nfakt a ti se ni...
se kerkush nuk ka qef vet me kom posht
ne rep krejt thon se unë keq ky mirë...
xhelozia deri npik funi se e shti perkuni
me dasht me dit kur osht ball se të la kti çiuni
mos ta ni as 1 xip shuni...
qe ki problem preke funin që ky çiuni....

Ref:....................................................

Që... krejt ndryshe interesi o per dosta
veç me pas fakt dhe të kthejn krejt dostat..
osht dhe kriz e madhe e me besu dosta
femna humb shonz malle si perzi shoqa
koka jet e prish dush me kohn vet sta bi
e mos avro qka thon se i ti ki pro perfekt
kurt tjet money noth...mae men se ma von
ki mi pas un ta thom ...pa përsi e madhe
njerz në per rrug dali tu shin naj sen ton diten
nkom si kalin...e sa per politik
ma mirë mos me ja nis çohet...
kom a to per pare mezor i qit prej shpis....
e drejta kerkun me rregula kerkun
mendon qe jam Evropë po e krejta unë kerkun...
100 vjet me na jet thrasin na kerkun...
bo gjet e vogël krejt loqe nisja kekun...

Ref:.........................

Ky osh rrespekti....

hip hop... D.O.G Bits


Ky tekst u dërgua nga Ejup   rey69
Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet