Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Ayo Hello (Feat. KeepMan)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

..............................................
I make you say
Eyo eyo eyo eyo eyo
I make
Hello hello hello hello


Ky tekst u dërgua nga  GazmendDren (D.o.G.)
Featuring: KeepMan
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009


D.o.G. - Ayo Hello
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ayo Hello".
3. Video është e këngës "Ayo Hello", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0