Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Nxet Shume (Feat. Agresioni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

D.o.G: chek yo kjo boj D.o.G yo chek a..
Zemer je shumë hot hajde bashk te shumë hot..se posht posht keq keq po me vje nxet shumë...kur shef nalt qe qe vula 500 et bi**h sa her i çon syt veç mu shef ahah...se un jom boss mama a hë jom dost bi**h a to kur i shesh a kon veç a to me pos...ta ndreq jetën bebe qës ran tjetër ti e ndreq vetën dje mas dit dot jesh krejt tjetër...se don't get queen ther make me feel don't wash your backpack gaches stand my feel
a make rwein money prej balkonit n'klub
kok repi fornizon mall toni...do you love muzika head and now above and hey my a love e ne club gatch whore...
yes maaa yes maaa the vesh maaa vesh maaa
just want nobody a wana keep man keep man...

Ref: zemer mere shoqe ton e shoo
e shona avash me me ke 6 veç u me kohën kkk kohën...bloody themes non don't stop doo short break and let's go...
zemer mere shoqe ton e shoo
e shona avash me me ke 6 veç u me kohën kkk kohën... krejt nalt sgrop se sdi shumë 1 fjal ton posh nalt zehe kom nxet shumë nxet shumë...

Agresioni: are baby chan the bous in here Whore kaos are baby lun me boben an take tima house in west the sun money qe ka jete qe gjat ne fallen are baby mos vi more ke me bo fmi ton noten..je will boss baby qar don kur dun qe shofin ki pun me now rich are baby zgjidhe problem...
ski nevoj ti me pa ëndëra ti ki per realitet gja ske mi ke me ni si ktu un jom shef...ri te bab baben dhe deshirat tu plozun vetem qefin mos ma pres si ke te mira tre vizion...
trupin e ki hot hot bone ke ti qartë qartë...po ti vi si shakira syt me mu ti mo mos bo..e di qe pot pelqen kur ti vjen zhvesh per mu ki ki move your bare se kjo natën mire tu shku...me thy ti me mu smoke ngjum onnaj baby ton naten shake your body leri si 1 guns...

Ref: zemer mere shoqe ton e shoo
e shona avash me me ke 6 veç u me kohën kkk kohën...bloody themes non don't stop doo short break and let's go...
zemer mere shoqe ton e shoo
e shona avash me me ke 6 veç u me kohën kkk kohën... krejt nalt sgrop se sdi shumë 1 fjal ton posh nalt zehe kom nxet shumë nxet shumë...


Ky tekst u dërgua nga Andrea Gorea   rey69Dren (D.o.G.)
Featuring: Agresioni
Publikimi: 01/12/2009


D.o.G. - Nxet Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nxet Shume".
3. Video është e këngës "Nxet Shume", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0