Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.o.G. - Dul Lulija

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulija".
3. Video është e këngës "Dul Lulija", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.o.G. - Dul Lulija  (Feat. Buja)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

Featuring

Buja

26/06/2009

2009-06-26T20:31:58+00:00D.o.G

2x

Dul lulija o moj te bunari oj - te bunari oj mu qu kari ojj/
Dul lulija o moj te bunari oj - te bunari oj mu qu kari ojj/

D.o.G

Dul lulija dul - dul te bunari/
thash oj zemer mu ka qu nani/
se pash mbrapa me botht e trasha/
um trullave um bone me both si /
kesh tu rxu po hop nalt u qova/
thash prit t'shkoj shpejt ti blej do kondoma/
e t'kthena prap te ti e met ther/
a thu për sa muna me kan si biqiklet/
e met pshtet pak zanin me ta shter pak/
sa osht balloni knej osht krejt okeii tash/
mos ta nin mos u ngut kadale mos u hup/
se për mare mos u zbut se kom qef/
face t'qarta krejt t'hallakata pernime me bo kek kek fuck'u/

ne pe kallim malin ti biri defit e un e kalli barin/

D.o.G

2x

Dul lulija o moj te bunari oj - te bunari oj mu qu kari ojj/
Dul lulija o moj te bunari oj - te bunari oj mu qu kari ojj/

Buja

Tu hec teposht ka mali e pash lulien te bunari/
ajo pike uj e une pisha bari tu nxjer uj me kofe/
e bana shoqe lulija te bunari me mu m'qojke kofe/


Ky tekst u dërgua nga  YeeTooN
Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet