Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Nese Ti Vazhdon (Feat. Kontrast)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

....................................................
Shum sene mir babin doktor po
Njeri i flliqt e sheh jeten si qorr
Niher ja nis doz dvogel aty 1 joint dvogel
Po vjen koha kur edhe ja nis me shpraz ....
Nonstop deprseion kur nis e shkon
Sun tfals pik tnas non-stop idhnon
Shkon shpi veq sa per mi hi babes nkac
1 shishe me ja mar e shpejt jasht me dal
Me kon mallin e par me ja kthy zemres
A po ju doken fjalt prej kokes e themres


Ky tekst u dërgua nga  GazmendDren (D.o.G.)
Featuring: Kontrast
Publikimi: 26/05/2009


D.o.G. - Nese Ti Vazhdon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Ti Vazhdon".
3. Video është e këngës "Nese Ti Vazhdon", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0