Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Without Me (Feat. Meg)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


D.o.G
.........................................................
Zemer pe shoh qe ti pa mu spo munesh e as un spo muna
Po thom mi shpre ndjenjat e pot hupi po tutna
Edhe kur tjom me plot tjera prap ti mu mdon
Pa mara parasysh me kon me ty mu mshkon
Hala tparamendoj kur shtrihesh ngjyks
Se un ti perkdheli flokt e ti mputh nfyt
Sado qe e ki qjellin qel pa mu e ki vront
Zemer un jom per me nejt amo
Edhe pse sje afer meje prap kujtimet jon fresh
Kur te dy thojshmi bashk te pres .........
E di qe kejt lypin qifte para se .........
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Publikimi: 22/05/2011Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0


D.o.G. - Without Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Without Me".
3. Video është e këngës "Without Me", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.