Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dëshira Maxhuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dëshira Maxhuni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në Gusht 2014, Dëshira Maxhuni & Asllan Berisha marrin pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Vushtrria Ime". Në Gusht 2014, Dëshira Maxhuni merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Piano Në Vushtrri". Më datë 4 Shtator 2020, Dëshira Maxhuni publikon videoklipin "S'je Me Mua". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Afrim Macula. Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art. Më datë 9 Maj 2021, Dëshira Maxhuni publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dëshira Maxhuni, Dëshira Muxhuni, Deshira Maxhuni

Komente 0