Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dëshira Maxhuni

Dëshira Maxhuni
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Dëshira Maxhuni është këngëtare e njohur. Në Gusht 2014, Dëshira Maxhuni & Asllan Berisha marrin pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Vushtrria Ime".

Në Gusht 2014, Dëshira Maxhuni merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Piano Në Vushtrri".

Më datë 4 Shtator 2020, Dëshira Maxhuni publikon videoklipin "S'je Me Mua". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Afrim Macula. Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art.

Më datë 9 Maj 2021, Dëshira Maxhuni publikon videoklipin "A Moj Dashni". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Afrim Macula. Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0