Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Ku Po Rina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sdi ka po rina veq tu knu po rina
E Hip Hip Hopin nuk pe lajna veq Kerkush e\dhe neve spo na ban po qa me bo kerkush nuk perzihet per neve se e dina kush jena vetem pina na e zdina kur a boll Vetem Kerkush Spo na don Na ty i njek gazetart
E KAMERAMAT E TASH KREJTP PO NA
DOJN PO NA NJEKIN TASH ATA PO APER PO MERZITNA SE ATER IQ NUK NA KAN V DASH E UNIKKATILI PO DON ME QU KRY PO KUSH A AI SE RIMAT E ATYNVE JAN TY I QIII ASKUSH NUK A KA I NGON .... E MESTE QON MA KRY SE KETU A DOUBLE-G ZERO MAN ETJ EDHE A KETU TE DOUBLE-G HEHE

Double-G e OTR prej fillimit ConnecT ju e dini se jena 1-sha per cdo aspekt


Ky tekst u dërgua nga lokumi


Nuk kemi video për këtë këngë.


D.U.D.A.
Publikimi: 18/02/2014


D.U.D.A. - Ku Po Rina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po Rina".
3. Video është e këngës "Ku Po Rina", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0