Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

D.U.D.A. - Prej Fminie Gangster-Overlord  (Feat. Rascom)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

20/02/2006

2006-02-20T20:34:37+00:00

Featuring

Rascom
Nata u kry,tasH po vjen mëngjesi...HersHëm djelli dul paraKohe lindi fmia i pavdekshëm..
t'parin sen që diti,diti me kap fletën,eH ma von e msoj kimikin eH tani me bo veprën...Veprat që i boni kurr n'jet nuk i dështun e shoH kto n'veti eH fjalt e tina su harruN,koncertet që i majti te njerzia la mbresa.rrxoj shum repera veQ tu fol fjal t'drejta...
t'pa drejtën nuk ja shkejen po ja ka fut allti,s'ka leju me ja pru te huna,edhe pse ka fuqi,prej qatëherit n'Mikrofon me kry i msum...
n'sene t'paligjshme me zemër i dashurum...
Ka mosha 2-13 vjet nuk ka pas trimni,u kon bota vetës sikur për kejt fmit...Veq ky pak ma ndrysHe se u k0n i pandalshëm..Fjalën fjal eH besa,bes nuk ka pas as t'ngjajshëm...

Reff:X2
Drita u shu,eH koha u naL
Se ni abnormaL zoti e ka faL...
HEY-ClicK-ClacK bom
Qet veQ për ni fjal..!
A thu a guxon dikusH përpara mi daL...?

-Shokun n'bel,se qatij i ka z0n bes,le t'deL kush t'deL...15-t n'baLL ja sHkep,nuK e leN me fol se shuM fjalës i pritoN...Kur osht probleni tu vlu ai betejëN e fitoN...
S'ka lidHje sa...?
Ma i madh a ma i vogel..!
Veq ni seN e diN që osht pi Italis Vogël.Për t'miriN i mir eeH për keQ mos ja nis...Për ciLin do problem osht gati me bitis...
t'tretën n'dor,Gishtin t'gatshëm te Konsa, si ta sHeH dritën e hones aj shkep 2-3 bombza...
GanGster dej n'dHe me plot kuptimin e fjalës me vetbesin t'madH eH me fuQin e valës...
Forcën si rrufe,gjdo seC. gati për betej,kusH i kundërsHton me palu posht n'dhe...
Syt e kuQ,gjaki osht ka i vloN nëpër vena....
Qaty ku dridHët toka dine se aj osht anena...

Reff:X2
Drita u shu,eH koha u naL
Se ni abnormaL zoti e ka faL...
HEY-ClicK-ClacK bom
Qet veQ për ni fjal..!
A thu a guxon dikusH përpara mi daL...?


Ky tekst u dërgua nga Tedy
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet