Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

D.U.D.A. - M'fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Loja Pam Pam"
Version 1 :
M'Falni
per tradhtine qe ju bona
hala kom dashni per ty
po tash pom qihet nona
pse e kem pru ket sen deri qitu
ma mir mu pajtu
sesa mu idhnu
M'Falni per qdo sen qe ju bona
veq edhe ni her tkthena te nona
se Gilani osht ka um mungon
pse niher ti ket sen nuk pe provon
kjo bot u kot kom prit deri sot
per me bo ket kong falje me ju kerku
spo du veten me mashtru
kishe um keni fal mu
pse nuk pe kuptoni jeten tem
pse niher s nderhyni me kqyr sa um dhem
pse nuk boni ni her n jet t huaj ni sen te mir
pse nuk um lini me ardh ngilan
po um keni lidh me zinxhir
e kom prit ket dit
pi qit senet ndrit
tash jom njeri qet mos sjom bandit
spo du mo me bo bit
as spo du kongt mi bo hit
veq mu kthy n gilan pergjithmon
dhe ket problem
secili nga ne ta harron..


Ky tekst u dërgua nga I.n.s.e.c.t.i Gg Army
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet