Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Skit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

alo alo ku je zemer qe ti ku je a po te rrihet qka je ka bon a po te rrihet qka ka 3 ku je kshtu ku je alo kushje bre ti kadal bre qka po bertet kush je ti moni moni cili mon moni shoki i dudes ey moni po more qysh sju njoh
juve krejt senet me juve i kom me muzik me klipe ka mat fortit jeni qe mere gruje m'fal qe ju pengova ani
alo kush ke bre burri jot a po bre ani zemer ma von te thirri


Ky tekst u dërgua nga M.helmat Mat FortitD.U.D.A.
Publikimi: 01/12/2003


D.U.D.A. - Skit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit".
3. Video është e këngës "Skit", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0