Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

D.U.D.A. - Maturant  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

23/05/2013

2013-05-23T11:08:38+00:00kater vjet per neve tre per tjer ce jam maturant sot jam tu e vrej bashk me shok e shoqe bashk do ta kallim kjo nat esht e jona festen sdo ta ndalim u kujtoen sendet fillim kur jan bashku u kujtoen gjerat ce ne ken kalu ce ne kemi kon njo per njoni tjetrin kemi luftu

folshin ne per mbremjen e matures cili kongtar do ta mare gjkatratures e vajzat mendojshshin cysh mu vejsh kur djemt i ngojshine u dekshin tu kesh tash nona e krejt un po i shof sa mir jan vesh kuku un spo i njof sa mir qiftet jan pershtat ajde maturant krejt durt lart

hej o maturant hajde krejt durte nalt kejt sonde do te festojm se kjo nat esht nata jon

hej o matrurant hajde krejt durte nalt krejt sonde do te festojm se koj nat esht nata jon

hajde profi hin ti ne valle mos u bo krejt kalle na fal per sheret ce i kom bo se ne e kuptojm se edhe ti je kon si ne ne qat ko oooo mu kujtu tipi ce e kem bo kur aj e ka bo martesen po aj sna ka pa haha shoqni jem kon ma tfortit per gjigjisende ne jem kon ma tzotit eheh mos harojm mos haroj me kallzu jeten e viktorit ku atje i kom bo kit sheret e shejtonit ku u deshke ke udikatoret na me ngu se e thershin prindin e ke prindi jan anku ka shum shum sende me i thon te mirat mbesin ne kry e te kqiat haroen po edhe un sonde jam maturant hajde refremi hajde krejt durte nalt

hej o maturant hajde krejt durte nal kejt sonde do t efestojm se kjo nat esht nata jon

hej o maturant hajde krejt durte nalt kejt sonde do te festojm se kjo nat esht nata jon

shoqni nuk ju haroj sa tjem gjall se e di se shum tash fund kjo ka per me mar kur e di ce neser secili ka mar rrugen e vet edhe ndhoshta ne asni vend skemi mu zatek milotin bakin edhe noren lejen zojen edhe meriten e dhe ty elbasan mos tanin ce nuk taroj ty te kam shok te jetes ty gjithmon te kujtoj fundi i ksaj nates po afroet do tjem maturant dit po prehet un spo du mo per kurgjo mo mendu se loti lotin smundet me e ndalu hajd tash bashk me mu refrenin bashk tash me ngu kot nat mos me haru se edhe kjo nat do me perfundu

hej o maturant hajde krejt durte nalt sonde krejt do te festojm se koj nat esht nata jon

hej o maturant hajde krejt durte nalt kejt sonde do te festojm se kjo nat esht nata jon ..


Ky tekst u dërgua nga  mondi
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet