Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Get Crunck  (Feat. Mc Kresha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mc Kresha

27/04/2013

2013-04-27T19:28:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Get Crunck" kënduar nga D.U.D.A..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D.U.D.A. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet