Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Intro (Shqipe Me 2 Kry) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

e jo shoq dikush ka kalu me tkeqe dikush kalu met mir double g army po gjithmon duhet me marr qet jau rrasja tkalumes double g army aty ku jan dy g aty jan double g aty do repera tvogla em kallzoj per femna do shajn per inati e majn goj emna skan lidhje me jet qaty kan me met e arsyja osht se asnjoni sosht i vertet na e kemi ju dyja na dy a po vini dej qaty ju jeni na jemi zemer shpijen vet e keni nano mos ta nin nano djali osht me mu nano mos ta nin nano kqyri thmin nano kqyri shpin
D.U.D.A.
Publikimi: 01/12/2006


D.U.D.A. - Intro (Shqipe Me 2 Kry)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Shqipe Me 2 Kry)".
3. Video është e këngës "Intro (Shqipe Me 2 Kry)", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0