Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - I Am Albanian Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Um dalin ne rrug 12 veta sa muna mi njeh
2 i nxerrin thikat sikur dojn mu mem preh
tjert i nxerrin shkopat kishe mu mem rreh
kur un i nxerri revolet jav sheh ftyrat tu ju zbeh........


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo


Nuk kemi video për këtë këngë.


D.U.D.A.
Publikimi: 28/11/2013


D.U.D.A. - I Am Albanian
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Am Albanian".
3. Video është e këngës "I Am Albanian", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0