Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

D.U.D.A. - Dojn Me Na Nal  (Feat. Lil Koli, AK & Varrosi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

08/09/2016

2016-09-08T15:06:10+00:00

Featuring

Lil Koli

Featuring

AK

Featuring

VarrosiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dojn Me Na Nal" kënduar nga D.U.D.A..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D.U.D.A. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet