Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Freak

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Leskovc (Medvegje) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Da Freak është një këngëtar. Arbenit Zuka ( Da FREAK ) qendroi ne vendlindje per 4 vite. Pas Luftes Ne Kosov Ai Erdhi Nga Medvegja ne Kosove Per Te Jetuar se Bashku Me Familje. Ne Moshen 4 vjeqare mbas 9 vitesh filloi te mirret me muzike Muzika e tij e Par Quhet " Kur Nihet Zoni " Tani Arbeniti Jeton Ne Kosov ne Qytetin e Prishtines se bashku Me Familjen. Sporti i preferuar i Arbenitit eshte futbolli ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Da Freak, Da-Freak, Arbenit Zuka

Komente 0