Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Po T'shoh (Feat. K-master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Da Ghost

pot ves.. a je kon ku jom kon n'vorr me ni kom ku per 1 fjal gjinja ta hekin at flom.. pot ves a je tu pa qa jom tu pa aje tu vrejt qa jom tu vrejt qetash nuk osht mo njejt kurgjo a ke ni qa jom tu ni qetash ska mo mafi se qdo i dyti ka allti.. tash vshtir u bo dikur ki mujt mi njeh n gishta po tash harro se te na ma ndryshe shkon shqiptari osht n gjak si te shtjerr si ta lshon homie.. mate dy her para se me pre se shum leht osht me hi dy metra ner dhe kur t'thom dije qe qashtu mendoj une kur t'foli dije qet lo e sheh qe plani deshtoi jon kam m'ngojn veq fmia kruju si metralia hin n'tripa qe ski njerz

K-Master

yea tkom thon leje ket loj leja njerzve me pervoj dost se na tkallim ndash geg e ndash tosk ti pom ngjitesh mu e jo une ty burrat se kan pas zanat me shpif e fjal me shti loqko ta nali frymen me hip-hop se jem tpart jem qata qe tkem kfjell e qet kem shti me kajt kurvo prej fillimit ke mar thu n'kom tem po tash shoh shpin tu tu rrxu e temelin tu tu shemb

Refren: X2

Un kom t'thom nuk pshton ski ka m'ik ski ku m'shkon mos na dil n'rrug se per 5 pare t'boj llom pot shoh e ti bonu kishe spom sheh mshefu n'bir tone si llaskuc nisja leh

K-Master

tash ngom rrospo se un kur foli se lun topi nuk lshoj thashetheme si ti se une jom moti hupso prej fillimit tkom viktim ape sheh qysh pot shti ner dhe sje tu e vrejt se kadal jom tut pre kuqko met nem une hiq nuk o mir se fmija ngajn mas teje koxha e ki vshtir me pshtu ku po dihet qe ski mo pshtim e kom emrin Kushtrim njelli luft nto kur ski fitim

Da Ghost

Veq kallxom lojen n’dor kush e ka erdhem na e dopsirat si ti drit sjon tu pa nuk mrrin sjon tu mujt shum jon tu gjujt po kerkah nejen gjethkah hec mush bina.. je posht rri posht prej meje respekt mos prit hip-hopi ish dek mos t’ish kon INFINIT ju shti ren n’bir t’minit s’guxoni me dal mos harroni qe une rriten jau kom nal

Refren: X2

Da Ghost

E ti thuj qa dush une prap jom ma I charti kur t’o puna ngusht si me kon **** maje hekrin gati veq ruju po vrahesh kur tem sheh deshprohesh e te shokt tani sun kahesh na e kem çelsin n’dry pot kalbet karriera na po thejm kar e ti po vun sa her vjen vera une jom I trent gjinja m’thojn I hallakat sdi me kon I but po ti nxo ren nket takt

K-Master

Pidh ape sheh qe po luj koqe me ty t’qihet ajo non para meje ti me qu kry dosti jem te une nuk ka rren po ka t’verteta jetoj n’realitet e jo si ti qe me pallavra t’shkoj jeta me bajt alltin n’liri o puna ma e leht pse se bajshe sa ke lufta po e ike bothen si I shkret ti mem shit mend botha jote mangup qesi si ti si boj hesap t’qi nonen hup.

Refren: X2


Ky tekst u dërgua nga H.zz.rDa Ghost
Featuring: K-Master
Publikimi: 01/12/2007


Da Ghost - Po T'shoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po T'shoh".
3. Video është e këngës "Po T'shoh", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:


Komente 0