Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Krejt Po Tuten (Feat. Bizzy & K-master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

masi u knaq, hajde ma ngat ta kapi faqen, shokt thojn qe je mangup po une ta gja ilaqin, rrug asht top, pot let menojn qe jav kalli, e per ksi pun thojn pleqt dija vetit hallin, ska ma nrep rrena, une po repi mrena, hapi kudrat hajde rrina se boll ki mu en te na, gjinja ti pijn ment tana, rrafsh Ta bojn qe je haram, kur lujn koqe qeshtu ta ndrroj emrin ta boj OSMAN.
Dora jem 1 .................................................................................................?:P


Ky tekst u dërgua nga VisarDa Ghost
Featuring: K-Master
Publikimi: 01/12/2007


Da Ghost - Krejt Po Tuten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Po Tuten".
3. Video është e këngës "Krejt Po Tuten", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:


Komente 0