Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Killa - Dy Zemra (Feat. Maksi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Dakilla...!!!
yeah kjo kang shkon veq per ty
ngoje.. ti e din
my babby...
da-killaa Maksi...!!!

Dua ta di o shpirti im
A po ke ndonje qellim
Vetem veten e mallkojj...
se ty te dashuroj
Sdi a me beson
Se vetem ty te kam
Ty te kam
dua qe sonte tye pran te kam
Te puth dhe te ledhatoj
Të të them sa shum te dua
Vetem ti je per mua... "te duaaaaaaa........"

REF:(2x)
Nje fjal duhet te thuhet
Je ti ajo qe duhet
``Dy zemra`` qe u deshten
Jo shpresa jo nuk shuhet
E vetmja dashuri je ti
e Ti ktë mir e di
Edhe nese sme beson Një zot per ty e din

da killa:
Je afer meje baby Sa her n`onderr ty t`kum pa
maksi:
Jom qu e tkom kerku Athu n`zemer ty t`kum vra
da killa:
Jemi kon për njoni tjetrin Si Romeo e Zhulieta
maksi:
Zemmra jem pa ty lochko si nje lule e that pa fleta
da killa
Rruges kur po kalon tii qdo sen ti po ndriqon ti
maksi
Ki shije qershie je me vler dijamanti
da killa
Ti pe din qa po du me thon Ti pe din qa une ty t kom
maksi
e di ki mu kon me mu jo slejoj me tjeter kon
REF:(2X)

Nje fjal duhet te thuhet
Je ti ajo qe duhet
``Dy zemra`` qe u deshten
Jo shpresa jo nuk shuhet
E vetmja dashuri je ti
e Ti ketë mir e di
Edhe nese sme beson
Një zot per ty e din

E yeah qysh tha edhe da killa
Kjo këng shkon veq per ty
Po edhe per ata qe deshten
Me na n'da qi deshten mi
Shkatrru ``dy zemra`` po jo kot e kan

Reff(x2)
Nje fjal duhet te thuhet
Je ti ajo qe duhet
``Dy zemra`` qe u deshten
Jo shpresa jo nuk shuhet
E vetmja dashuri je ti
e Ti ktë mir e di
Edhe nese sme beson Një zot per ty e din
"une e ti bashk përgjithmon përgjithmon"


Ky tekst u dërgua nga Sami   rebeli   MilUsh   emmaa   sheraDa Killa
Featuring: Maksi
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/10/2010


Da Killa - Dy Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zemra".
3. Video është e këngës "Dy Zemra", por nuk këndohet nga Da Killa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Killa:


Komente 1