A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Da Killa - Ti Sje Star  (Feat. Maksi & B52)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2011

2011-12-12T00:55:39

Featuring

B52

Featuring

Maksi

Song from the album:

"Openroad (Mixtape)"


B52
..................................................
Saher po kthena me bo bommm se kejt po na njohin
Saher me ta bo bajat kejt e din kejt po folin
Qe 1 dekad jena tfamshem ska rrug qe skan ni
Fanca tu jon FANKY fancat ton jon G
Se vet jeni FANKY .....................
Jom REAL G e ska ktu ...........
Nvend i shti flaken se jom ORGINALL BAB's
Bommm ner toke estraden ...........
B52 per mu moti keni ni


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019