Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da LIGS - Mikrofoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikrofoni".
3. Video është e këngës "Mikrofoni", por nuk këndohet nga Da LIGS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da LIGS - Mikrofoni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bonu Real"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mikrofoni" kënduar nga Da LIGS.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da LIGS i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkendije Mujaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

U be kohe qe Shkendije Mujaj nuk publikonte ndonje kenge te re, edhe emri i saj nuk eshte harruar ne asnje moment, fale publikimeve te fotove super Hot, qe ajo hidhte gati çdo dite ne rrjetet sociale. Sot Shkendija ka publikuar single-in e ri me titull ‘Mikrofoni’ nje produksion i Valton Krasniqit te cilen ju ftojme ta degjoni me siper. Ju ngelet juve te na jepni pershtypjet se ku e shihni me mire Shkendijen tek kenga apo tek fotografia?Më Shumë Këngë Nga Da LIGS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë