Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Da LIGS - Jena Tran  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2011

2011-04-04T17:29:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Tran" kënduar nga Da LIGS.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da LIGS i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da LIGS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet