Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Lee & Adis - Magdalena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Se flokt e verdha...
E sytë e zi moj Magdalena
Se flokt e verdha..
E sytë e zi moj Magdalena

Si harroj moj dot për jetë
Magdalenë,moj Magdalena
Si harroj moj dot për jetë
Magdalenë,moj Magdalena
Se për ty jetoj me shpresë
Magdalenë,moj Magdalena

Se rrugës tande...
Nuk kaloj dot moj Magdalena
Se rrugës tande...
Nuk kaloj dot moj Magdalena

Shikoj ballkonin e qaj me lotë
Magdalenë,moj Magdalena
O un pa ty moj sjetoj dot
Magdalenë,moj Magdalena

Se në ballkon...
Lulet kan' qelë moj Magdalena
Se në ballkon...
Lulet kan' qelë moj Magdalena

Këputma nji dhe falma mu
Magdalenë,moj Magdalena
Të kam dasht dhe prap të du
Magdalenë,moj Magdalena
Këputma nji dhe falma mu
Magdalenë,moj Magdalena
Të kam dasht dhe prap të du
Magdalenë,moj Magdalena.


Ky tekst u dërgua nga  AmirSaliuDa Lee
Publikimi: 21/03/2012


Da Lee & Adis - Magdalena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magdalena".
3. Video është e këngës "Magdalena", por nuk këndohet nga Da Lee & Adis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Lee:


Komente 0