Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Lee & Adis - Hapi Syte E Zeza Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hapi syt e zeza moj he moj hapi syt e zeza
hapi syt e zeza moj he moj hapi syt e zeza

A moj hapi syt e zeza moj tena tena sjellsh behare
a moj hapi syt e zeza moj tena tena sjellsh behare

Sa te desha ty o moj sa moj sa te desha ty moj
sa te desha ty o moj sa moj sa te desha ty moj

Sa moj sa te desha ty o moj si ne si ne-naa evlane
sa moj sa te desha ty o moj si ne si ne-naa evlane

A moj hapi syt e zeza moj tena tena sjellsh behare
a moj hapi syt e zeza moj tena tena sjellsh behare.


Ky tekst u dërgua nga  AmirSaliu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Da Lee
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/05/2012


Da Lee & Adis - Hapi Syte E Zeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapi Syte E Zeza".
3. Video është e këngës "Hapi Syte E Zeza", por nuk këndohet nga Da Lee & Adis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Lee:


Komente 0