Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Lee & Adis - Ditet E Shtatorit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Ditet e shtatorit mojte njoha un ty
aaa esmerja imerash ne dashuri

Heeej esmere oo e imja je
ee imja je moj deri sa tkem jet

Ah moj nana ime moj bone zemren gur
se kjo pun moj nane tash mo ka marr fund

Heeej esmere oo e imja je
ee imja je moj deri sa tkem jet.


Ky tekst u dërgua nga  AmirSaliu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Da Lee
Publikimi: 06/06/2012


Da Lee & Adis - Ditet E Shtatorit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditet E Shtatorit".
3. Video është e këngës "Ditet E Shtatorit", por nuk këndohet nga Da Lee & Adis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Lee:


Komente 0