Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Lee - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  172

Ishe ti
Nje yll i vetem ne qiellin tim
Prej se ike ti
Per mua ska me ndricim
Nzemren time te lenduar
Nje tragjedi me zjar esht shkruar
Veten e mundoj dhe kot provoj
Por smundem smundem tet haroj
Dhimbja nzemer me ka prekur
Endrrat me kane vdekur
Mallkoj fatin tim
Mos mendo se tkam haruar
Edhe pse je larguar
Digjet shpirti im
Cdo nat humbem ne kujtime
Aty shoh veten time
Dhe te kerkoj ty
Ndoshta per ty jam i huaj
Dhe ste vjen keq qe vuaj
Dua tet shoh ne sy...


Ky tekst u dërgua nga  AmirSaliuDa Lee
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/09/2013


Da Lee - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Da Lee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Lee:


Komente 0