Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da New Chain - Biznesi I Rapit (Feat. Mc RealistiC & Yoni Yo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ARO
Kur dritat e muzikes fiken i ndezim ne
Beat Loop-a edhe bass 16 metra couple
E kam zakon si duhanxhinjt ne mengjes nje kafe
Dhe ne qoft se me ndjen numuro gjer ne 3
Po ngrihet tensioni niveli Hip Hop rebeli
Aro i fundit qe ngeli dhe shkeli
Te teli i lagur korentin e ka kapur
Edhe digjet i kenaqur
Hip Hop-i prap ne rrug si gjithmon i pavarur
Muzika jone eshte jete nuk e shesim nuk e blejm
Sa per te nxjerrur lek menyren do ta gjejm
Kultura perhapet falas nga ata qe e ndjejn
E shikoj veten Bob Marley sepse ti e pe Lil Wayn
Kurvat u futen ne biznesin e Rap-it
Jan nga lagjia e pasur edhe kane leKet e babit
Rap-i im nuk ka cmim Rap-i im nuk mer cmim
BAV Records Da New Chain ju qifsha diskografine


Ky tekst u dërgua nga  XHOOLEEODa New Chain
Publikimi: 01/12/2011
Produksioni: Andy V
Rap/Teksti: Dnc, Mc Realistik & Yoni Jo
Mix/Master: Bav_RecordsDa New Chain - Biznesi I Rapit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biznesi I Rapit".
3. Video është e këngës "Biznesi I Rapit", por nuk këndohet nga Da New Chain.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da New Chain:


Komente 0