Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: DACI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 7 Gusht 2020, DACI publikon videoklipin "Deja Vu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Jajki

Dion Dragusha

Dj Jojo

Bero

Jens

Dj Xhino

Dj Flame

Dj Denny

Drinche

Gaz Neziri

Tags: Daci


Komente mbi këtë artist