Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Daddy F

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Daddy F është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Gusht 2011, Daddy F publikon videoklipin "Can You Do It Like This", në bashkëpunim me Mb' & Wariant. Më datë 13 Maj 2015, Daddy F publikon videoklipin "Give Up", në bashkëpunim me F One. Më datë 5 Tetor 2018, Snufi publikon videoklipin "Ngoje Plakin", në bashkëpunim me Daddy F. Teksti u shkrua nga Snufi, Daddy F, ndërsa për orkestrimin u kujdes Daddy F. Më datë 16 Mars 2019, Daddy F publikon videoklipin "Ej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

O.D (Overdose)

F-Boogie

Kacho

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

WhoBrave

Scorpion

Bidaki

Biggi

Lil Ami


Tags: Daddy F

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet