Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Dado është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Maj 2013, Bomba publikon videoklipin "Rap Session", në bashkëpunim me Dado. Më datë 30 Tetor 2013, Dado publikon videoklipin "Strip Hop", në bashkëpunim me Thepharmacist, A Loc & Ummet. Më datë 12 Dhjetor 2013, Dado publikon videoklipin "Stonebridge"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjonny

Fresh-P

Butch

Double A

Problemi

Nitti

Hanello

Daddy F

Rapholic

Classic G

Tags: Dado


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet