Dafina Dauti

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Sekreti I Nëntë” Nga Dafina Dauti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-02-2016]
Këngëtarja Dafina Dauti sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Sekreti i 9-të".

Kënga është e zhanrit baladë dhe është punuar nga Chipsi, e ndërsa teksti është shkruar poashtu nga Chipsi dhe Kreshink Avdiu.

Inçizimi është kryer në studion e "Elephant", e ndërsa videoklipi është realizuar nga Xl ProVideolux Film.

Dafin edhe kësaj radhe na erdhi me stil dhe e kuruar në detaje në paraqitjen e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Sekreti I Nëntë” Nga Dafina Dauti

  Dafina Dauti - Sekreti 9-Të [Teksti dhe Klipi]

Komente 0