Dafina Dauti

Dafina Dauti, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pse Po Ik Prej Meje

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-11-2012]
Këngëtarja simpatike Dafina Dauti ka sjell këto ditë videon e këngës "Pse po ik prej meje", këngë kjo që gjashtë vjet më parë kishte një bujë të madhe mediatike, ku shumë prej dëgjuesve mendonin se kjo këngë ishte e Adelina Ismajlit, por vetë kjo e fundit kishte sqaruar për media se kënga është e Dafinës.

Ndërsa, kënga dhe video ka marrë pëlqimet e parë, ndërsa ka ardhur me një riorkestrim nga Granit Gashi dhe Driton Sopa, ndërsa teksti është krijuar nga Arsim Bunjaku, video e realizuar nga produksioni Vissoundmedia.

Dafina vjen e veshur shumë me stil dhe bukur, nga kreatorja e njohur Vjollca Llapashtica.
 (Maksim Gjokaj)

Dafina Dauti, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pse Po Ik Prej Meje

  Dafina Dauti - Pse Po Ik Prej Meje [Teksti dhe Klipi]

Komente 0