Dafina Dauti

Dafina Dauti, Karamele Dhe Modele

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-05-2013]
Vajza që shihni është kënëgtarja Dafina Dauti e cila këtë herë vjen si një modele kur reklamon me mjaft elegancë veshjet e stilistit kosovar Pajtim Raci.

Dafina është për momentin një nga këngëtaren më “in” falë edhe hitit që lancoi javë më parë ‘Karamele’, por ne themi se i shkon jo vetëm të jetë si një karamele por edhe si një modele.
 (maksivipnews)

Dafina Dauti, Karamele Dhe Modele

  Dafina Dauti - Karamele (Feat.Jetoni I Vogel) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1