Dafina Dauti

Dafina Dauti, Gjatë Xhirimeve Të Videoklipit Të Ri...

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-05-2014]
Dafina Dauti iu është nështruar punës për të sjellë në treg risi sa më të reja. Së fundmi ajo është duke pregaditur videoklipin e saj më të ri të cilin do të sjellin në bashkpunim me Baboo Darabuka. Bëhet fjalë për një këngë ritmike verore e cila pritet të vijë shumë shpejt në treg.

"S'ka Rëndësi" titullohet kënga dhe xhirimet e klipit sapo kanë përfunduar. Këngëtarja ka vendosur t'ja besojë punën e klipit për të 3-tën herë Produksionit VissoundMedia. Para pak muajsh këngëtarja ka publikuar edhe baladën e saj më të re "Publikisht", të cilën e ka punuar me Genton Studio.
 (Teksteshqip.Com)

Dafina Dauti, Gjatë Xhirimeve Të Videoklipit Të Ri...

  Dafina Dauti - S’ka Rëndësi (Feat.Baboo Darabuka) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0